Diary

Every man has his price

9. ledna 2014 v 17:38 | Wendulka

(K signatuře: chtěla jsem zkusit něco jiného než celebrity,
ale je jakási divná :D)

Nadpius článku neberte nějak moc vážně, je jsem tady neměla, co dát. I když....Every man has his price...každý má svou cenu - je to svým způsobem krásný citát, který tak ne docela vystihuje dnešní svět :/.

Momentálně mám zkouškové, takž jsem doma. Kolotoč začíná až 16. 1., takže se to už blíží :/.

Chtěla bych vám všem poděkovat, že se zapisujete do kontroly i do náběru Affs. Jsem ráda, že se vám tady líbí a že tady rádi chodíte ;).

Kurnik, něco jsem tady ještě chtěla napsat, ale už si na to vůbec nemůžu vzpomenout :o).
Takže asi jen tak, aby tady něco přibylo :)).

Hodné holky se dostanou do nebe, zlé všude!

15. září 2013 v 11:09 | Wendulka
Ehm ehm. Kajícně se dívám do země a vím, že jsem tady zase měsíc a půl nebyla. Se mnou je to opravdu jako na kolotči: nahoru, dolů.
Každopádně jsem opět tady, nevím, jak dlouho, ale jsem.
V srpnu jsem byla v Krkonoších, jak jsem tady již psala. Nakonec jsem tam nezůstala 14 dní, ale rovnou měsíc. Dva turnusy po sobě a bylo to....DOKONALÉ. Prostě měsíc na horách, kupa dětí, sranda...to se nedá popsat, bylo to neskutečné!
Ale konec vychvalování Krkonoš a zpátky do reality.
Jistě jste si všimli, že tady bylo již vyhodnocení soutěže. Knihy jsem odeslala ve čtvrtek, takže by měly během přístího týdne dorazit. Snad.
Co se týče blogu: momentálně dočítám jednu knihu k recenzi. Čekají mě poté ještě další dvě, takže je určitě na co se těšit.
Pak přemýšlím, že bych se tady věnovala také filmům a seriálům, ale jak se znám, tak na to stejně nebudu mít moc času, takže asi tak.
Rozhodla jsem se také, že udělám nový layout, takže se jdu do toho pomalu pustit.
Také bych se chtěla omluvit svým oblíbeným stránkám, ale absolutně nestíhám ještě obíhat, takže to budu muset nějak vymyslet ještě ;).
Tak zatím adios :).

Jak to bude v srpnu...

31. července 2013 v 12:43 | Wendulka
Milí zlatí, tak tady máme za chvíli srpen a červenec bude již za námi.
Rozhodla jsem se tudíž zde dát nějaké to info, co zde vlastně budete moc t tak zhruba v sprnu čekat.

>> První věc je, že od zítřka až do 15. tady nebudu, protože jedu jako vedoucí na tábor do Krkonoš. Tudíž zde nebude nic přibývat a ani se v této době neukážu u mých oblíbených blogů.
>> Když jsem již nakousla ty oblíbené blogy, tak bych se jim chtěla tímto omluvit, že je moc nenavštěvuji, tak snad se moc nezlobíte.
>> Co se týče recenzí, tak jste si mohli všimnout, že tady během krátké doby přibyly rovnou čtyři a to o ružních pracech a jedna taková "encyklopedie" o psech. Všechny jsou moc zajímavé, tudíž doporučuji si přečíst recenze, které nejsou nějak extra dlouhé.
>> V srpnu určitě můžete očkávat recenzi na knihu Až na vrchol hory od Arne Dahla, jehož recenzní výtisk mi poskytlo nakladatelství Mladá fronta, kterému tímto velice děkuji.
>> Dále si zažádám o nějaké recenzní výtisky z nakladatelství Knižní klub.
>> Poté jsem psala i nakladatelství Leda, které by mi také mohlo poskytnou recenzní výtisk mnou vyybrané knihy.
>> No a nakonec jsem začala spolupracovat i s Knihcentrem.
>> Je tedy opravdu na co se těšit.
>> A samozřejmě, 31. sprna končí soutěž, do které se pořád můžete zapojovat (viz odkaz níže).

Co na blogu momentálně probíhá:

Narozeninovo-prázdninová soutěž


Také se můžete zapojit a zapsat se do seznamu knižních blogů:

Nebudu zde od 1. 8. do 15. 8. 2013

What about...? Graphic

11. července 2013 v 11:59 | Wendulka

Zdravím! Zase jsem se nějakou dobu neozvala. Ale vy už víte, že když píšu, tak mám nějaký důvod. Tentokrát to nebude jinak.

Mým dnešním tématem je GRAFIKA.
A to ne obecně, ale ta na tomto blogu a vlastně celkově ta má.
No prostě jsem přemýšela o tom, že bych založila (?) - o tom ještě později - nový blog, kde bych přidávala vyloženě svou grafiku. Z tohoto blogu by dosavadní grafika nezmizela, ale už bych tady nepřidávala.

Big Girls Don't Cry

4. června 2013 v 21:22 | Wendulka
Jen pro info...nadpis žádný způsobem nereprezentuje mé nynější pocity, jen powlouchám stejnojmennou písničku od Fregie a nevěděla jsem si rady s nadpisem :D.

Tak dneska zmáknuta další zkouška, vlastně kolokvium. Je to vcelku fuk, myslím, že to je prašť jak uhoď. Každopádmě důležité je, že to mám a sama se divím jak a prý byl se mnou celkem spokojený představte si mě, jak si právě plácám pro rameni a chválím se že :D.

Dva/dvě a dva/dvě jsou čtyři...

30. května 2013 v 16:35 | Wendulka

Hola hej! Zdravím po denním absťáku na počítači :D. Opět mě tady máte :D.
S radostí oznamuji, že jsem včerejší a dnešní zkoušku úspěšně zvládla. I když se dá mluvit o tom, jestli úspěšně. Hlavní prostě je, že je mám :D není důlěžité vyhrát, ale vrátit všechno sportovní načinní :D.

1. narozeniny + dárek pro vás

21. května 2013 v 15:23 | Wendulka

Ačkoliv se tomu ani nechce věřit, je tomu přesně rok, co jsem založila tento blog. Přesně rok, kdy se tady snažím přispívat, psát recenze, dělat grafiku a pořádat soutěže.
Za to, že tento blog oslavuje již své první narozeniny, vděčím především vám a vaší návštěvnosti, a hlavně tomu, že máte o blog a o přidávání příspěvků pořád zájem a že se vám zde líbí.

Proto jsem se rozhodla připravit jedno malé překvapení i pro vás.

Top of the World

14. dubna 2013 v 13:56 | Wendulka

Jsem zvědavá, jestli ještě někdy nastane ta chvíle, kdy budu moct říct, že se nudím a hlavně, že nemusím už vůbec nic dělat do školy :D. Já sama velice pochybuji, ale docela by se mi to hodilo ne že ne...

Každopádně to bude čím dál tím horší (a to platí i pro mou aktivitu na blogu). Za 4 týdny nám začíná zkouškové o majn got už záááááááááás.
A to bych toho tolik chtěla na blogu udělat. Bohužel vůbec, ale vůbec nevím kdy.
Chtěla bych začít přidávat knižní novinky, které nás čekají, podobně jako jsem přidala novinky filmové TADY a myslím, že podle ohlasů měl tento článek celkem úspěch.
Dále by bylo fajn napsat zase jednou nějakou recenzi. Momentálně čtu Janu Eyrovou, takže by bylo fajn přidat recenzi na tuto fajn knihu, ale nic neslibuji.
Taky mě napadlo, že bych mohla přidat nějaký článek o Ročním maratonu s českými filmy (vůbec, ale vůbec nic ovšem neslibuji :D).

No a v neposlední řadě jsem také chtěla udělat nějaký fajný jarní layout s nějakou jarní tematikou a hezkou jarní fotkou. Spíš to ale vidím, že to pak spojím do jednoho i s letním :D. Ale tak uvidíme, třeba překvapím :D.

Co se týče grafiky, tak poslední dobou nedělám vůbec nic...ani nemám nějak velkou chuť něco dělat, takže moje grafiku bude spíš minimální.

Vyčerpávající článek (chacha) spíše o ničem, snad možná jen o tom, co bych tady na blogu ráda udělala.
(Já to ale stejně neudělám, protože na to nemám absolutně vůbec čas).

Čágos :P.

Grrr....

9. dubna 2013 v 17:22 | Wendulka
Abych pravdu řekla, tak mě výstižnější titulek, který by nějakým způsobem vystihl mou nynější náladu, nenapadl.
Předem musím upozornit, že kdo nechce číst žvásty o jednom prachobyčejném vysokoškolském životě jedné ještě obyčejnější vysokošklačky a její myšlenkové pochody, ať raději vůbec dál nečte.

Fajn. Tudududum....Čas vypršel a vy jste zrovna dovršila svou maximální dávku štěstí. Chápete to? Já totiž vůbec.
Jednu chvíli je všechno "fajné", druhou na nic. Nálada jednou dole, jednou nahoře a....mouchy sežerte si mě....v další chvíli, mouchy, sežeru vás. Ne opravu jsem ještě nepřišla o rozum (teda snad), ale troufám si tvrdit, že jestli to takhle půjde dále, tak o něj asi brzy přijdu. Já chci domůůůůůůů!!!

Já chci prostě domů :D. Nechápu to. Jedno vím ale jistě. Nemám na to nervy. Grrr....

A víte proč?
Taky znáte ten pocit, že někoho dobře znáte bavíte se s ním a najednou bum bác a přijde vám, že si s dotyčným vůbec nerozumíte? Tak přesně takhle nějak se cítím a už to trvá cca týden.
Řeknu to asi takhle. Už mě prostě neaví pořád slyšet, že toho ti a ti lidé mají hodně, že musí udělat to a to, že je úkol tam a tam a že přesně neví, co je a je to strašná katastrofa atd. atd. Já mám toho taky HODNÉ!!!! a řeším pořád něco??? Neřeším (a když už tak tady občas). Tak mi dejte svatý pokoj, sakra, už mě to nebaví....Hlavně miluji ty lidi, kterým zatím o nic nejde a řeší všechno jako by nevímco....

Potřebuji prázdniny....teď hned....žádné zkouškové, žádná škola, prostě být doma s rodinou a všechno. Nevím, asi stárnu nebo co.

Na druhou stranu (abyste si nemysleli, že jsem nějaký asociál - což si přesně zřejmě zrovna teď myslíte) se bavím s lidmi, se kterýma jsem dřív prohodila možná pár slov. Škoda, že člověk až po delší době zjistí, kolik fajn lidí potkává každý den na chodbě, má s nimi hodiny, ale nezná je. Velká škoda...

Ufff...článek je naprosto o ničem, ale zkouším, jestli mi takové to vypsání tady na blog pomůže :D.

No tak nic, lovu zdar....jo a víte co....já jdu ještě dneska do školy na 19:45. Jo! Beze srandy a budeme tam tak do 23:00!!! Ááá sranda se nekoná, prvního čtvrtý taky není....takže je to fakt. Fuj, hnus, humus...modlete se dneska za mě.
Amen
.
.
.
.
.
.
.
:D
(blázen)

PS: už mě pěkně štve fejsbuk....:P

Zase o krok blíž....

17. ledna 2013 v 12:31 | Wendulka
Zase to tady pár dní stálo...nic se nedělo. Důvod byl v mé 100% soustředěnosti na zkouškové období. Včera mě jsem měla (troufám si tvrdit) asi nejtěžší zkoušku za tento semestr a světe div se....zvládla jsem ji! Výsledek sice nějak neohromí, ale také nemrzí a důležitá věc je, že to mám prostě v kapse.

Už jsem se vám někdy svěřila, jak je zkouškové období nechutné?
Nedokážu si představit, co budu dělat u státnic :D.
Ty nervy, to je něco na mě...Člověk je pak hnusný i na všechny okolo a atmosféra je...jak se to říká...pěkně hustá.

Pokud bude při mě stát nějaké to štěstí, tak bych měla mít už jen jednu zkoušku příští středu a pak volno do 11. 2., kdy nám začíná letní semestr.
Člověk ale nikdy neví, co přijde, takže se nebudu radovat předčasně.

Taky přemýšlím, že bych napsala nějakou recenzi, takže uvidíme, co ze mě zase jednou vyleze :D. Konečně si už můžu číst, co chci a ne tu takzvaně "povinnou četbu" i když musím přiznat, že některé ty knihy se mi dost líbily a možná se k ním časem vrátím, když bude čas i chuť.

Jo a taky jdeme dneska konečně poprvé bobovat (i když teda my nemáme boby a to mě teda dost štve :D), tak budu jezdit asi na igelitu :D.

Adios...
 
 

Reklama