Kabátky blogu

Layout 0.9

15. září 2013 v 16:29 | Wendulka

Od: 15. 9. 2013
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 95 %
Opět jsem zpět a se tím přichází i změna layoutu. Minulý layout byl dost tmavý, tak jsem pro změnu udělala něco světlejšího. Musím říct, že se mi líbí o dost více, i když, popravdě řečeno, nechápu, jak se mi po mé grafické absenci něco takového vůbec podařilo :D.
Tak doufám, že se vám také líbí alespoň tak jako mně, protože tady zřejmě nějakou dobu zůstane.
Má grafická zručnost je pro tuto chvíli vyčerpána...:D
Adios :).
Jo vlastně, málem bych zapomněla, udělala jsem do layoutu rubriky Vychází u nás, kdy postupně budu doplňovat, kdy co vyjde, tak doufám, že se vám tato obměna bude líbit :).

Layout 0.8

3. července 2013 v 18:49 | Wendulka

Od: 3. 7. 2013
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 95 %

Ani jsem nějak nepočítala s tím, že tady nový layout bude tak brzo. Včera večer mě však nějak chytla grafická nálada, a tak jsem začala tvořit. A vzniklo z toho toto. Myslím, že na to, že jsem ho tvořila večer, tak je vcelku dobrý. Akorát jsem udělala krapet menší stránku, ale tak to zase tak moc nevadí. Menu se mi docela líbí :D.
Jsem zvědavá, jak dlouho tady ten bobek šedo-purpurový vydrží :D.

Jinak se mi dneska záhadný způsobem smazaly z Photoshopu všechny brushe, takže grafiku v brzké době asi moc nečekejte. No jo, jsem i horší věci...:P.
Taky musím co nejdřívě dodělat novou ikonku, a také ikonky do komentářů (ta stará je už hrozná :D).

Layout 0.7

25. května 2013 v 13:09 | Wendulka

Název: Camomile
Od: 25. 5. 2013
Vyrobila: Chloé
Spokojenost: 100 %

První layout na tomto blogu, který není mé výroby. Za to ale si troufám tvrdit, že to je nejhezčí layout, který tady kdy byl. Prostě, jak jsem ho viděla, tak jsem si řekla, že to je přesně to, co by se tady hodilo. Zelená barvička - na léto přímo ideální prostě. Má takový letní nádech, takže si myslím, že tady vydrží dost dlouho.
Tímto bych chtěla moc poděkovat Chloé, která mi layout poskytla. Je opravdu dokonalý a tato slečna umí jedny z nejlepších layotů, jaké jsem kdy viděla.

A jak se líbí vám?

Layout 0.6

12. května 2013 v 12:36 | Wendulka

Od: 12. 5. 2013
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 85 %
Po delší době opět nový layout. Ten minulý tady byl skoro 4 měsíce. Je fakt, že jsem tady moc nebyla. Ale i tak mi už začal lézt na nervy. A navíc takový tmavý, když je už skoro léto. Tak jsem to tady chtěla hodit trochu do harních (nebo pokud chcete letních) barev. Tak doufám, že se vám alespoň trochu líbí.

Layout 0.5

18. ledna 2013 v 16:32 | Wendulka

Od: 18. 1. 2013
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 90 %

První layout v roce 2013. Předchozí už mě pěkně štval, tak jsem se ho rozhodla změnit a snad je to změna k lepšímu. Layout jsem nějak vymyslela z hlavy a jde to na něm i vidět :D. Má své chyby, ale tak mylsím, že to zase není tak hrozné a v celkovém výsledku se mi celkem líbí. Doufám, že vám taky. A taky douám, že tady nějakou dobu vydrží.

Layout 0.4

17. října 2012 v 19:09 | Wendulka

Název: White & Purple dreaming
Od: 17. 10. 2012 - ???
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 90 %
Po měsíci a týdnu je tady opět nový layout. Ten starý už se mi prostě nějak nelíbil, tak jsem se rozhodla, že to chce změnu.
Není to nějak extra povedené dílo - dělala jsem ho dneska dopoledne...ale tak snad tady nějakou dobu zůstane a bude se vám líbit.
Styl jsem si pro tentokrát tak nějak vymyslela sama a jde to poznat :D. Je to takové asi moc holé...prostě jednoduchý layout.
Názor si udělejte sami...

Layout 0.3

11. září 2012 v 18:09 | Wendulka
Název: Whatever you want
Od: 11. 9. 2012 - ???
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 95 %

Myslím, že jsem právě pokořila svůj rekord v délce pobytu jistého layoutu u mě na blogu. Chudáček malý, pobyl tady sotva den a už jsem ho vyměnila. Někomu se líbil, někomu se nelíbil, to je věc názoru. Kupodivu se mi taky nějak přestal líbit, a tak jsem se rozhodla vytvořit opět něco nového a výtvor můžete nyní vidět. Není to nic světoborného, ale myslím, že by tady kamarád mohl chvíli pobýt (s pevným srdcem věřím, že až do začátku toho prosince).
No, tak palte na mě názory, kritizujte (nebo i chvalte :P), chci znát vaše názory :)).

Layout 0.2 :o)

10. září 2012 v 16:39 | Wendulka
Název: Autumn dreams
Od: 10. 9. 2012 - 11. 9. 2012
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 80 %
Hula hop a je tu nový layout. Slibovala jsem, že bude, tak je tady. Měla jsem ho udělaný ještě před tím, než jsem jela do Itálie, ale potřeboval ještě trochu doladit no a vzniklo z toho toto. Abych pravdu řekla, tak moc nadšená teda nejsem. Pořád mi na něm něco nesedělo a pořád také ještě nesedí. Ale chtělo to změnu, chtělo to podzimní barvy, tak je tady. Layout tady bude (pokud mě nebude hoodně štvát) někdy tak do prosince, kdy ho vyměním za něco zimního.
Budu ráda za vaše upřímné názory.

Layout 0.1

22. května 2012 v 16:09 | Wendulka
Název: Something like colorfull magic
Od: 22. 5. 2012 - 10. 9. 2012
Vyrobila: Wendulka
Spokojenost: 95 %
Historicky první layout blogu je na světě. A....mám z něj celkem radost. Kombinace světle modré, fialovočervené a šedé zdá se býti jako dobrá volba :). Samozřejmě není dokonalý, najdou se zde chybky (malé i ty větší), ale v konečné fázi podle mě není špatný. Doufám, že tady nějakou dobu pobyde, protože jsem se dneska opět totálně vyčerpala ze svých grafických schopností a dovedností. Budu ráda za vaše upřímné názory, a také doufám, že se zde ještě někdy vrátíte.
 
 

Reklama