Rozhovory

Rozhovor s Lucií Adamovou pro eternal-magic.blog.cz

21. září 2012 v 16:09 | Wendulka
Lusy Adams (pravým jménem Lucie Adamová) se narodila 15. května 1991 a vyrůstala v malé vesničce poblíž Prostějova. V roce 2010 završila maturitou své studium na šestiletém gymnázium, aby zahájila roční studium na jazykové škole, kde zdokonalovala angličtinu. Po neúspěšném pokusu studovat tento jazyk i na vysoké škole se rozhodla raději absolvovat školu života a přestěhovala se do Velké Británie, kde v současné době pracuje jako au pair.
Všechen volný čas jí zabírá psaní, ke kterému tíhne už od dětství. Když se potřebuje odreagovat, piluje svou milovanou angličtinu četbou knih v originále nebo sledováním amerických seriálů.
Do podvědomí všech se zapsala svou úspěšnou fantasy knihou Odstíny života.

Anotace Odstínů života:
Alexandrina Avitalová se za života nijak nelišila od vrstevníků. Když je v den svých devatenáctých narozenin chladnokrevně zavražděna, nikdo nemůže tušit, že smrt se stane začátkem její nové cesty. Tři roky poté, co byla pohřbena a oplakána rodinou a přáteli, se probouzí znovu k "životu". Je uvedena do světa magie a ďábelských stvoření. Alex musí zapomenout na svůj předchozí život, aby mohla zaujmout pozici neohrožené bojovnice se silami temnot. Podle dávného Proroctví je právě ona jedinou vyvolenou, Spasitelkou, která má rozhodnout odvěkou bitvu mezi dobrem a zlem…

Lucie Adamová byla velmi milá a poskytla pro tento blog rozhovor. Rozhovor mi přišel emailem dneska, takže odpovědi jsou nyní aktuální.
Přeji příjemné počtení...:)

 
 

Reklama